fbpx

Zaman benim için paradan çok daha önemli!

Borsa öğrenilebilir bir ticaret yöntemi. Bu eğitimle sıfırdan başlayarak çok kısa sürede karlı ticaretler yapmayı öğrendim. Öğrendiğim ilk şey;  Sermayenin büyüklüğünden çok daha önemli olanın, onu nasıl kullandığın oldu.

CEREN YURDUGÜZEL

Hocam bu eğitimle finansal hayatıma dokundunuz!

Borsaya ilk karşılaşmam 3 yıl önce dayanıyor. Bundan önce çevremden duyduk ve öğrendiklerimle yaptığım yatırımlarından verim ve fayda alamadığım. Pandemi dönemi doğru değerlendirmek için uzun arayışlarımdan sonra Ergun Cihat Cankurt hocanın eğitimini almaya karar verdim. Şimdi ondan aldığım eğitimlerle borsada yatırım yaparak düzenli kazanç elde ediyorum.

YALÇIN KARTAL

Eğitimi adım adım teknik ve yöntemleri uygulayarak borsayı çok kolay öğrendim!

Borsaya sıfırdan başladım. Eğitim çok kolay. Bütün eğitim modüllerini adım adım uygulayarak öğrendim. Eğitimimi bitirdikten sonra 6 aydır borsada gün içi al-sat yapıyorum. Şu anda aylık 3500 dolar civarı düzenli gelir elde ediyorum. 

FİRUZE KARAKAYA

Borsa ticaretini öğrenirken iyi bir rehberin olması çok kıymetli!

BSıfırdan başladığım borsayı öğrenmemekten korkuyordum. Ergun hocanın basit ama etkili yöntemleriyle çok hızlı bir sürede borsayı ticaretini öğrendim. Ergun hocanın rehberliğinde öğrendiklerimi uygulayarak kısa sürede yüksek kazanlı işlemler yapmaya başladım.

Ergun Cihat ve Big Trade Boss ailesine teşekkürler.

BERK ÇİĞDEM

Bu eğitimle, kendi analizlerimi yaparak yatırım stratejilerimi oluşturan bir yatırımcıyım oldum!

Bu güne kadar gördüğüm hiç bir eğitim grubuna benzemiyor. Her adımımda destek odular ve her sorumuzu çok hızlı cevap dönerek kusursuz strateji oluşturmamı sağaldılar. Çok özverili ve ilgili bir eğitmen kadrosu var

YASEMİN TULİS 

 

Bu Eğitimi tamamladığımda artık kazandıklarımı tutarak artırabiliyorum

Eğitimi tamamladıktan sonra hisselerde yaptığım orta vade  ticaretlerde sermayem 5’e katladım. 

İBRAHİM ŞAHİN

 

Ergun hoca sayesinde borsa hayalimi gerçekleştirdim.

Borsa da profesyonel bir yatırımcı olma hayalimi gerçekleştirmek için ekonomi lisansı yaptım. Bu serüvenin son dönemlerinde pratikte gerçek bir yatırımcı olmak için BİG TRADE BOSS eğitim platformuna katılarak borsa eğitimi aldım. Bir çok şey söyleyebilirim ama Ergun hoca sayesinde çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. 

ZANA UYGUR

Forex’de 18 Aydır İstikrarlı Kazanç Elde Ediyorum,

Ama bu deneyime ulaşmadan önce bir çok eğitim modelini deneyerek bilgi kirliliği olduğunu fark ettim. Kanıtlanmış bir eğittiğim modeli olduğunu gördüğüm ve Ergun hocanın eğitim modelini denemek istedim. Eğitime başladıktan kısa bir süre sonra olumlu sonuçlar almaya başlamıştım. Bu eğitimden öğrendiklerimi 2 seneye yakın kullanıyorum. ….

HASAN ÇELİK

Bu eğitim modeliyle borsayı öğrenmek hiçte zor değilmiş,

Makine mühendisiyim ve borsaya çok uzak biriydim. Eğitime başlamadan önce borsada konusunda tamamen sıfırdım. Hatta öğrenememekten korkularım vardı. Ama eğitim modelindeki içerikler çok sadece ve anlaşılır. Eğitimi mi bitirdikten sonra 1000$ dolarlık sermaye ile ticarete başladım.

MUSTAFA TOPÇU

2 Senede Kaybettiğim Bütün Parayı Geri Kazandım,

Bu eğitimi satın almadan önce çok fazla araştırma yaptım ve en sonun almaya karar verdim. Eğitime başladıktan 5 hafta sonra bilinçli ve risk almadan ticaret yaptığımı gördüm. 

İbrahim Ö.

Bu borsa eğitimiyle zincirlerimi kırdım.

2 Yıldan beri borsa ile ilgileniyorum. Daha konforlu ve özgür yaşam için borsa ticaretini öğrenmek. istedim. Bu borsa eğitimi olmadan ticaret yapamayacağını anladığım zaman BİG TRADE BOSS eğitimine katıldım.

EMRE TEÜK

Yaşadığım deneyimlerden dolayı başarılı olabileceğimden hiç umudum yoktu!

Bu iş öğrenebileceğimden hiç umudum yoktu. Ama eğitim alarak borsa ticaretini  denemek istiyordum. Eğitimi bitirdikten çok kısa  gruptaki deneyimli yatırımcılarında desteğiyle kısa sürede başarılı oldum

SERKAN ÖREN

Başlangıçta Acaba Tesadüfen mi Kazanıyorum Dedim! 

Ama aldığım eğitimle 1 seneden fazla düzenli kazanç sağlıyorum. Her geçen gün tecrübem ve grafik yorumlama yeteneğim artıyor. Ergun Cihat Cankurt hocama teşekkürler dilerim.

SEMİH BAYDAR

 

Öğrencilerimizin Yorumları