fbpx

A’dan Z’ye Trade Boss V2 Eğitim Seti

User Avatar
₺4,000.00 ₺3,500.00
V2-2

”A’dan Z’ye Trade Boss V2 Eğitim Seti” 4 Haftalık profesyonel borsa ticareti eğitimidir. Haftalık eğitim süresi sonrası yatırımcı ”ANALİZ TERMİNALİNE” Geçiş yaparak, diğer yatırımcılarla beraber ortak kazançlar elde etmeye başlar ve profesyonel ticaret yaşamına geçiş yapmış olur.

Bu eğitim modülünün

Bu eğitim modülün, Mentör Trade Boss V3 Eğitiminden farkı CANLI DERS Olmamasıdır. Diğer bütün özellik ve içerikler aynıdır.

İstediğiniz zaman Mentör Trade Boss V3 eğitimine yükselterek canlı eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitim Detayları

 • 2-4 Haftalık Eğitim Modeli
 • 42 Konu Anlatımı ve 20 Saatin Üzerinde Eğitim Videoları
 • Çalışma Materyalleri ve Bilgi Sınama Testleri
 • 35 Yatırım Stratejisi ve Daha Fazlası
 • Mobil Uyumlu Online Eğitim
 • 7/24 Eğitim Avantajı

BU EĞİTİM SETİ KİMİN İÇİN?

Yeni Bir Yatırımcı Olarak Doğru Başlangıç Yapmak İstiyor-musun ?

2-4 Haftada Borsa, Forex, Viop, ve Kripto Paralarda Ticaret Yaparak Kazanmayı Öğrenmen İçin Hazırlanmıştır.

Eğitim modelimiz, yeni başlayanların hemen uygulayabileceği, pratik ve teorilerin bulunduğu video, test, ödev unsurlarının harmanlayarak oluşturulmuş eğitim modelidir.

Daha önce deki deneyimleriniz başarısızlıkla sonuçlanmış olabilir! Doğru bir başlangıç yapmak istiyorsan, bu eğitim modeli tam olarak senin için hazırlandı.

BU EĞİTİM SETİNDE NE ÖĞRENECEKSİNİZ ?

5 Konu Başlığı İle Kazanmayı Öğreneceksin!

9 Yıllık finans yaşamımda kazançlı ve kayıplı yatırımlarım da elde ettiğim tecrübe, deneyim ve bilgiyi 5 ana konuda topladım. Bu 5 ana konu başlığı ile doğru bir başlangıç yaparak kazanan bir yatırımcı olacaksınız.

Aşağıda sana belirttiğim bu 5 ana konu 2-4 haftalık eğitim müfredatında adım adım yer verilmiştir. Yapmanız gereken sadece sana sunduğum doğru ve kazançlı yolu takip ederek kazananların arasına katılmak. Seni BİG TRADE BOSS ailesine bekliyoruz.

 1. Teknik analiz araçlarını öğreneceğiz.

  Seçmiş olduğunu yatırım araçlarına uygun teknik analiz metotlarını kullanarak alış- satış kararları almayı öğreneceksiniz. Teknik analiz eğitimi grafik çeşitleri, destek – direnç, trend konularından başlayarak ilerleyerek formasyonları, indikatörleri, teknik analiz teorilerini adım adım uygulayarak tecrübe kazanacaksınız.

 2. Temel Analiz Verilerini Doğru Yorumla

  Piyasa söylentilerinden etkilenmeden, piyasaları direk etkileyen haberleri doğru yorumlamayı. Önemli haberleri ayırt etmeyi ve kararı almanız esnasında hangi haber ve verileri değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve kullanıyor olacaksınız.

 3. Yatırımcı Psikolojisi

  Trader yatırım kararı almadan önce hangi psikolojik faktörleri değerlendirmeli. İşleme girdiğinizde veya yatırım kararı aldıktan sonra yatırımcının nelerden kaçınması gerekiyor. Yatırımlarımızı, kararlarımızı, işlemlerimizi nasıl başarıya götürerek yüksek kazançlar elde edilir. Bir yatırımcının bilmesi gereken altın kurallar nelerdir.

 4. Risk Analizi ve Sermaye Kontrolü

  Kazanmak istiyorsak ilk önce elimizdeki sermayemizi korumayı öğrenmeliyiz. Ancak elimizdekini doğru kullanmayı ve onu korumayı öğrenirsek sermayemizi büyütebiliriz. Bu ancak riskleri ortadan kaldırarak ve sermayemizi doğru yöneterek başarabiliriz.

 5. Hedef ve Strateji Oluşturma.

Sermayeniz, yatırım sürenizi, risklerinizi ve beklentileriniz doğru analiz ederek hedef oluşturmak başarının ve kazancın altın kuralıdır. Bu eğitimde nasıl strateji üretilir ve bu stratejileri nasıl uygulayarak belirlediğimiz hedef ulaştıracak altın anahtarı size sunuyorum.

MODELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİMLE ADIM ADIM KAZANMAYI ÖĞRENECEKSİN

Kazanan Bir Yatırımcı Olman İçin 2-4 Haftalık Eğitim Modelin

Süslü cümlelere ve karmaşık eğitim modeline ihtiyacın yok. Yapman gereken senin için hazırlanmış modelleştirilmiş eğitim serisini adım adım izlemek.

Yatırımcı eğitimine videoları izleyerek başlar ve eğitimde ilerledikçe piyasalar hakkında doğru karar verme yeteneği geliş. Eğitimin sonunda ihtiyaç duyduğu teknik analiz, temel analiz, risk analizi ve sermaye kontrolü konularında uzmanlaşır.

DERS MÜFREDATI İÇERİK KISMINDA.

Eğitim Özellikleri

 • Dersler 0
 • Sınavlar 0
 • Süre 20 Saat
 • Yetenek seviyesi Orta
 • Dil Türkçe
 • Öğrenciler 28
 • Değerlendirme Evet
Ünite başlıkları girilmemiş

İncelemeler

Ortalama Not

0
0 not

Detaylı Not

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
₺4,000.00 ₺3,500.00