Geri

Uzman Borsa Eğitmeni
Ergün Cihat Cankurt

Ben bir tüccar, koca, baba ve eğitmenim Günlük tüccar olarak başarılı bir kariyer yapmış birkaç kişiden biri olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. Ayrıca çok önemli ve şaşırtıcı derecede nadir birkaç nedenden dolayı bir eğitimci olarak başarılı oldum.

Ben Ergun Cihat CANKURT. 1986 doğumluyum. Antalya’da yaşıyorum. 9 yıldır dijital ticaret (borsa-viop-forex-kripto) alanında ticaret yapıyorum. Buna “Tam anlamıyla tüccarlık yapıyorum” da diyebiliriz. Yani sosyal medya diliyle “Trader”.

Son iki senedir de “Big Trade Boss” eğitim platformunda eğitmen olarak görev alıyorum. Hayat standartlarıma göre tüm ihtiyaçlarımı karşılayabildiğim işim ve mesleğim budur.

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım diyenindir.
- Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Başka bir yerden herhangi bir kazanç/gelir elde etmiyorum. Sanırım kendime “Full Time Trader” diyebilirim. 😊
Şu an yapmış olduğum mesleğe başlamadan önce kazanç elde etme adına hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Size anlatabileceğim bir hikayem de yoktu.

Öyle ki bugün olduğum yere ben de gökten zembille inmedim. Bu konuma gelene kadar pek çok engelle karşılaştım ve çok çaba gösterdim. Karşılaştığım problemler ve edindiğim başarı hırsım, aslında bu eğitim platformunu kurmama vesile oldu. Borsa pazarına ilk kez girdiğimde ben de hiçbir şey bilmiyordum.