Geri

Big Trade Boss Analiz Terminali Canlı Web Seminerleriyle Piyasaların Nabzını Tutun!

Sadece Big Trade Boss Eğitimini tamamlamış tüccarların(trader) buluştuğu, tecrübe kazandığı ve tecrübelerimizi doğru analizlerle beraber kazanca dönüştürdüğümüz forex, borsa, kripto para analiz grubudur.

2125
Saat Yılda Canlı Eğitim
714
Toplam Veri
1240
Toplam Öğrenci
2678
Adet Paylaşım

Trade Boss Analiz Terminali Nedir?

Günlük Canlı Web Seminerleri:

Her gün, piyasaların en güncel analizlerini ve stratejilerini içeren web seminerleri düzenliyoruz. Bu seminerlerde, sektörün uzmanları tarafından hazırlanan içeriklerle donanın.

Özel Kullanıcı Deneyimi:

Big Trade Boss kullanıcılarına özel tasarlanmış bu platform, piyasa analizlerinde yeni bir çığır açıyor. Sadece üyelerimiz bu özel içeriklere erişebilir.

İnteraktif Öğrenme Ortamı

Canlı seminerlerimiz, soru-cevap oturumları, interaktif tartışmalar ve örnek vakalarla zenginleştirilmiştir. Böylece öğrenme deneyiminizi maksimize ediyoruz.

Borsa, yüksek marjlarda kar etmenin en kestirme yoludur.

Ergun Cihat Cankurt
  • Bu grupta analizlerini paylaşabilir, tartışabilir, fikir edinebilir, yorum alabilirsin.
  • Diğer yatırımcıların analizleri hakkında fikrini belirtebilir, hatalarını düzeltebilirsin.
  • Grup halinde analizler yaparak, ortak kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Analiz grubunda karar oluşturamadığınız veya fikir ayrılıkları olan analizleri EĞİTİM ATOLYESİ sınıfına taşıyarak eğitmenler ile beraber konuları tekrar işleyebilirsiniz.
  • Yalnız yürümek yerine, ekip olarak kazanabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Web seminerlerimize katılmak için Big Trade Boss kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Henüz bir üye değilseniz, bugün kayıt olun ve piyasaları daha yakından tanıma fırsatı yakalayın!

Big Trade Boss Analiz Terminali, finansal piyasalara yeni bir bakış açısı sunuyor. Bu benzersiz deneyime siz de katılın ve ticaret yolculuğunuzda bir adım öne geçin!