Geri

Big Trade Boss Hakkında

Misyonumuz 2023’e Kadar Finansal Özgürlüğünü ve Bağımsızlığını Kazanmış 5000 Tüccar ve Yatırımcı Yetiştirmek

Burada sadece finansal piyasalarla ilgili eğitimlerin verildiği bir platform değiliz. Bizim amacımız, insanların hayatlarını daha iyi hale getirmelerine yardımcı olacak bilgileri paylaşmak ve onların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaktır.

‘’Biz bir aileyiz ve her birimiz farklı yollarla gelirlerimizi artırıyoruz. Kimimiz yarı zamanlı yatırım yaparak, kimimiz tam zamanlı trade yaparak. Ama ortak noktamız, hayatımızda seçeneklerimizin olması. Bu da bizim özgürlüğümüzü ve yaşam şeklimizi seçme hakkımızı artırıyor.’’

Geleceği planlayarak kurguladığım BİG TRADE BOSS platform yapısı, başarıya giden yolda size rehber ve aile olma bilinci sunmaktadır.

Neden Big Trade Boss Eğitim Platformu ?

Trade yapan babaların ve annelerin buluştuğu bir aile… 

Çünkü birçok baba, aileleri ile daha fazla zaman geçirmek ve hayatı dolu dolu yaşamak istiyor.
Bir  üniversite  öğrencisi  olarak yarı zamanlı ticaret yapmak ve ömür boyu kullanabileceği  beceriler elde ederek, ileride bilinçli bir yatırımcı olmak isteyenlerin ailesi…

Türkiye’nin her köşesinden, her yaştan, cinsiyetten, etnik kökenden ve hayatın her kesiminden tüccarlarımız (trader) var. Ülkenizdeki, şehrinizdeki ve mahallenizdeki kişilerden oluşan küresel, yenilikçi ticaret (trade) topluluğu…

Bu topluluğun başarıya ulaşmasının sırrı, insanların ticarette geçirdiği mücadeleyi, zorluğu ve iniş-çıkışları gerçekten anladığımızdan kaynaklanıyor. Yoğun okul, iş ve desteklediğiniz bir aile yaşamınız olduğunu biliyoruz. Yaşayacağınız duyguları çok iyi anlıyoruz.

Yanlış yapılan bir ticaretten kaybedilen paranın getirdiği acıları ve kârlı bir ticaretin size kazandıracağı mutluluğu biliyoruz. Çünkü biz sizlerle aynı duyguları paylaşıyoruz.

 Geleceği planlayarak kurguladığım BİG TRADE BOSS  platform yapısı başarıya giden yolda rehberiniz olacak!

Ben bir tüccar, koca, baba ve eğitmenim Günlük tüccar olarak başarılı bir kariyer yapmış birkaç kişiden biri olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. Ayrıca çok önemli ve şaşırtıcı derecede nadir birkaç nedenden dolayı bir eğitimci olarak başarılı oldum.

Ben Ergun Cihat CANKURT. 1986 doğumluyum. Antalya’da yaşıyorum. 9 yıldır dijital ticaret (borsa-viop-forex-kripto) alanında ticaret yapıyorum. Buna “Tam anlamıyla tüccarlık yapıyorum” da diyebiliriz. Yani sosyal medya diliyle “Trader”.

Son iki senedir de “Big Trade Boss” eğitim platformunda eğitmen olarak görev alıyorum. Hayat standartlarıma göre tüm ihtiyaçlarımı karşılayabildiğim işim ve mesleğim budur.

Başka bir yerden herhangi bir kazanç/gelir elde etmiyorum. Sanırım kendime “Full Time Trader” diyebilirim. 😊
Şu an yapmış olduğum mesleğe başlamadan önce kazanç elde etme adına hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Size anlatabileceğim bir hikayem de yoktu.

Öyle ki bugün olduğum yere ben de gökten zembille inmedim. Bu konuma gelene kadar pek çok engelle karşılaştım ve çok çaba gösterdim. Karşılaştığım problemler ve edindiğim başarı hırsım, aslında bu eğitim platformunu kurmama vesile oldu. Borsa pazarına ilk kez girdiğimde ben de hiçbir şey bilmiyordum.

Bu yüzden önemli olan senin de benim düştüğüm hatalara düşmeden, engellere takılmadan ve en önemlisi de para kaybetmeden ticarete doğru bir adımla başlaman!